Hair- & beautyconcepts

Fotogalerij

Videoclips

Achter de schermen van Eline's nieuwe clip.

Media

Regelmatig werkt Maison Maite nationaal & internationaal in de media. Hairstyling & Make Up voor modeshows, TVprojecten, concerten, fotoshoots, videoclipopnames, hairextensions van talrijke BV’s,… Heeft U zelf een interessant project en kunnen wij wat voor U betekenen. Dan kan U ons altijd controleren via ons contactformulier.

Hairextensions & Hairstyling BV’s

Astrid Bryan (USA) → http://astrid-bryan.com/
Ameerah (USA) → http://www.facebook.com/OfficialAmeerah
Pearls Mahone (USA) → http://www.pearlsmahone.com/
Taylor Jones (UK) → http://www.taylorjonesmusic.co.uk/
Eline De Munck → http://www.elinedemunck.be/
Jelle Van Dael (Lasgo) → https://www.facebook.com/Lasgo.Official/
Linda Mertens (Milk Inc) → http://www.milkinc.be/
Inge Moerenhout → https://twitter.com/IngeMoerenhout
Vanessa Hoefkens → http://twitter.com/vanessahoefkens
Erika Van Tielen → http://twitter.com/evantielen
Heidi Van Tielen → http://twitter.com/HeidiVanTielen
Vincent Banic → http://www.vincent.banic.be/
Veronique De Kock → http://www.veroniquedekock.net/
Tanja Dexters → http://www.fourlicious.us/
Kato Callebaut (Idool) → http://www.katomusic.be/
Esmeralda Alvarez Leyva (P & Ché) → http://www.esme-ralda.com/
Anouk Matton (P & Ché) → http://www.facebook.com/pages/Anouk-Matton/205852212800158/
Timo Descamps → http://www.timodescamps.be/
Chareez → http://www.salt-and-pepper.be/music-a-events/chareez.html/
Alexandra Gadzina → http://www.facebook.com/alexandra.gadzina/
Thorian Jay → http://www.facebook.com/ThorianJayONLINE/

Videoclips

Lasgo – Feeling Alive
Lasgo ft. Taylor Jones – Something
Astrid Bryan – Baby It’s Cold Outside
Eline De Munck – Goodbye (broken)
Ellektra – Heroes
Ellektra – Move Bitch
Jelle Van Dael – Sky High
Chareez – In My Head

TV/Magazine’s

JIM TV → http://jim.be/
Vijf TV → http://www.vijf.be/
Flair → http://www.flair.be/
Story → http://www.storymagazine.be/
P-magazine → http://www.p-magazine.be/
Ché → http://www.che.be/

Fotoshoots/Modeshows

G-star → http://www.g-star.com/
Strantwerpen → http://www.perrier-strantwerpen.be
Plan Concept Store → http://www.facebook.com/pages/PLAN-Conceptstore/123660740995362

Concerten/Gogo dancers

Milk Inc → Miracle Concert Belgium
Rafaellas → http://www.rafaellas.be/

Contactformulier

"ext" + "ensi" + "ons" = ... ?
(Vul het ontbrekende woord in of maak volledig.)